Hakkımızda

  Firmamız 1992 yılında otomatik kapı sektöründe profesyonelce hizmet vermeye başlamıştır.
Yapı otomasyon, bariyer, kepenk, panjur gibi alanlarda hizmet verirken, 2011 yılından bu yana İthalat-ihracat ve imalat yaparak elektronik malzeme satışı yapmaktayız. 

  Bunun yanında elektronik alandaki ihtiyaçlara müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerekli çözümleri
üretmekteyiz. En alt seviyeden profesyonel bilgi seviyesine kadar çözümlerimiz bulunmaktadır ve birçok yeni çalışmamızla ürün yelpazemizi genişletmekteyiz.

  Firmamız Ar-Ge çalışmalarına gerekli hassasiyeti vererek yenilikçi ve ilerici olmayı amaçlamaktadır. Her alan için teknolojik cihazları ilk olarak üretmeyi hedefleyen firmamız, bu doğrultuda çalışmalarını devam ettirmektedir. 2013 Yılının ikinci yarısından itibaren İnternet üzerinden 'online satış' ile hizmet vermeye başlamıştır.

  Firmamız mühendislik hizmeti, dizgi, elektronik, elektromekanik, uzaktan kontrollü cihazlar, görsel sistemler,bina otomasyonu, özel tasarım devreler gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Adetli elektronik kart ihtiyaçlarınız için tasarım, geliştirme ve üretim ihtiyaçlarınızı gidermekten memnuniyet duyarız. Her türlü konuda soru ve önerilerinizi bize info@uzunsistem.com maili aracılığı ile ulaşmanız halinde, en kısa sürede sizinle çözüm yollarını anlatmak üzere temas edilecektir. Ya da iletişim bölümündeki telefonu arayarak hızla bize ulaşabilirsiniz.